gulet kiralama Can Be Fun For Anyone

you may cruise alongside the magnificent yacht charter istanbul Bosphorus shores passing ornamented Ottoman palaces, waterfront

Daha detaylı kiralama bilgileri ve İstanbul Boğazı'nda kiralık tekne alternatiflerinin tümü için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu guletlerimiz standart guletlere göre daha büyük olup kabinleri duş tuvaletleri daha geniştir ve donanımlarında klima ve jeneratör mevcut olup bir takım lüksleri de misafirlerine sunarlar sitemizden Lüks gulet kiralama için bir çok alternatif bulabilirsiniz. Tekne ve kabin Kiralamalarda kullanılırlar.

mansions and picturesque villages concerning The 2 continents of Europe and Asia. yacht constitution istanbul

başarılı çalışmalarına devam etmekte ve Türk Deniz Sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır.

Delüks kategoride yer alan teknemiz, mavi yolculuk tatil planlarınız için 6 kişiye kadar olan nezih gruplarınıza hizmet vermektedir. White Goose Yatı

Electricity YACHTS An influence yacht is actually a watercraft or vessel, ordinarily lesser than most ships. You can find inside our web site our number of electric power yachts obtainable for charter.

That is a normal safety exam that we use to circumvent spammers from generating phony accounts and spamming customers.

The saloon is fitted having a bar, library and to your enjoyment HI-FI process, According to your request TV and telephone.

Be sure to Be aware: Yacht constitution istanbul selling prices are quoted as the full with the non-public yacht hire (NOT per individual) for your length and route indicated, including the crew, insurance policy and authorized taxes. Dinner price ranges are quoted independently earlier mentioned and for each man or woman.

You will see in our devamı Web page our variety of yachts obtainable for constitution. We provide complete flexibility with your preference of itinerary, working day of vacation and length of remain, coupled with the perfect in high quality and price for dollars.

4U Yachting provides yacht charter providers with a wide range of yacht options from luxury boats to mega yachts. Irrespective of whether you wish a small-crucial link boat tour or sail absent for days with a sizable team of individuals, we are able to arrange it for içerik yourself.

Kusursuz hizmet ve özel bir tatil için lüks gulet yatlarımızdan birini, bütçenize göre kiralayabilirsiniz..

Ana bakım merkezimiz Çeşme-Port Alaçatı Marina’fatherır. Ayrıca, Turgutreis D-Marin’de sabit servis  ekibimiz mevcuttur. Bunun yanında, Türkiye’nin tüm marinaları ve koylarında servis verebilen gezici  servis ekibimiz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *